APIE MUS

VIKTORIJA PALUBECKIENĖ

Esu gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, neįgaliųjų jojimo instruktorė (RDA I), sertifikuota EAGALA specialistė. Žirgais domiuosi daug metų, ypač natūralia žirgininkyste. Darbo patirties su vaikais ir paaugliais, turinčiais emocijų, elgesio sunkumų ar specifinių raidos ypatumų, įgyjau dirbama Vaiko Raidos Centre, neįgaliųjų jojimo centruose JAV ir Jungtinėje Karalystėje, taip pat nuolatinėje savo privačioje praktikoje su žirgais. Ruošiu mokslinius straipsnius, vedu seminarus bei nuolat tobulinu įgūdžius ir žinias dalyvaudama psichikos sveikatos (vaikų ir suaugusiųjų psichikos sutrikimai, psichoterapinės metodikos) ir žirgininkystės mokymuose. Dirbdama tikiu, kad kiekvienas žmogus turi įgimtą savybę augti ir tobulėti, o žirgai gali padėti šiai savybei skleistis.

ŽIRGAS

Mūsų žirgas patyręs tiek individualiame, tiek grupiniame darbe: nuo 2014 m. dalyvauja psichologinėse konsultacijose, nuo 2007 m. dirba gydomojo jojimo užsiėmimuose, grupėms skirtuose mokymuose. 2013 metais kartu su specialistėmis dalyvavo Parelli seminare, kuriame mokėsi žirgų prigimtimi ir kūno kalba pagrįsto žmonių ir žirgų bendradarbiavimo.

INGRIDA RAVINSKYTĖ

Esu klinikinė psichologė, sertifikuota EAGALA specialistė, Lietuvos psichologų sąjungos narė. Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute baigiau pradinį psichoterapijos studijų lygį. Šiuo metu LSMU mokausi įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos pagrindų, konsultuoju privačiai. Individualaus konsultavimo, psichoedukacijos ir grupių vedimo patirties įgijau dirbdama Vilniaus priklausomybės ligų centre, atlikdama praktiką Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, savanoriaudama emocinės paramos tarnyboje „Jaunimo linija”.  Esu rengusi ir vedusi mokymus,  skirtus atidėliojimo įveikimui, socialinių įgūdžių, bendradarbiavimo, sąmoningos kūno kalbos ugdymui. Ilgametė bendravimo su žirgais patirtis ir profesinės žinios man suteikia pasitikėjimo šių gyvūnų gebėjimu prisidėti prie kiekvieno iš mūsų asmeninio augimo. Kviečiu Jus susitikti su mūsų komanda ir pačiais savimi.