PSICHOLOGINĖS KONSULTACIJOS

Kas yra psichologinis konsultavimas su žirgais?

Tai patyriminė psichologinės pagalbos rūšis, kai į Jūsų tikslų siekimo procesą įtraukiami žirgai. Šiame procese kartu su Jumis dalyvauja: žirgai, psichikos sveikatos specialistas ir žirgų specialistas. Sesijos metu darbas vyksta visiems dalyviams esant ant žemės, kai žirgai yra laisvi – siekiant suteikti jiems galimybę spontaniškai ir autentiškai reaguoti į tai, kas vyksta sesijoje.

Darbe taikome EAGALA (angl. equine assisted growth and learning association) EAP (ang. equine assisted psychotherapy) modelį. Esame pirmoji Lietuvoje komanda, kurią sudaro nuo 2014 metų EAGALA sertifikuotos ir EAP modelį praktikoje taikančios specialistės.

Kam naudinga?

Suaugusiems, paaugliams ir vaikams (dirbame su mokyklinio amžiaus vaikais). Dažnai kreipiamasi patiriant emocijų atpažinimo, reiškimo, kontrolės sunkumus, išgyvenant prislėgtą ar nerimastingą nuotaiką. Darbas taip pat galimas susidūrus su elgesio, prisitaikymo problemomis, impulsų kontrolės sunkumais. Ši pagalbos rūšis gali būti patraukli žmonėms, kuriems trūksta motyvacijos įsitraukti į psichologinį konsultavimą. Taip pat asmenims, kuriems įprastas darbas psichologo kabinete kelia didelę įtampą.

Kaip veikia?

Sąveikos su žirgais tampa kasdienio Jūsų gyvenimo metafora. Įsitraukimas į veiklas su žirgu – gyvas čia ir dabar patyrimas, kurį aptariant ir analizuojant, Jūs galite geriau suprasti savo elgesį, jo pagrindą sudarančius motyvus, mintis, įsitikinimus, jausmus ir emocijas.  Siekiant realių pokyčių gyvenime, sesijos metu sudaroma galimybė čia ir dabar išbandyti naujus reagavimo būdus, pasitikrinti jų pasekmes.

Kokia darbo trukmė?

Galutinį konsultacijų skaičių susitariame pirmo susitikimo metu. Viena konsultacija – 50 min.

Į ką kreiptis?

Viktorija +37067924774